شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 5442
بازدید: 28

مقدمه:
امروزه بیشتر کسب و کار ها به سمت فضای مجازی در حرکت اند به طوریکه تبلیغات در پیج های اینستاگرام و کانال های تلگرام کم کم دارد جایگاه تبلیغات در صدا و سیما، بیلبورد ها و رسانه های دیگر را به خود اختصاص می دهد. در این بین ساخت ربات تلگرام نیز یکی از مواردی است که به پیشرفت کسب و کار ها کمک شایانی خواهد کرد.

حال این اتفاق چطور و چگونه رخ می دهد را باید در ادامه مورد بررسی قرار دهیم.

ربات تلگرام چیست و چه کاربردی دارد ؟

سازندگان این اپلیکیشن پر طرفدار بعد از مدتی که تعداد کاربران این سیستم رو به افزایش بود تصمیم گرفتند تا باقی فعالان در امور برنامه نویسی را نیز به صورت غیر مستقیم برای محبوبیت هر چه بیشتر این اپلیکیشن به کار بگیرند به نحوی که برنامه نویسان با استفاده از بستر ایجاد شده و با ساخت ربات های تلگرامی مختلف باعث شدند که راحتی کار با تلگرام بیش از پیش احساس شود.

چند نمونه از این ربات ها با کاربری های مختلف :

 1. ربات های موزیک یاب
 2. ربات های استیکر ساز
 3. ربات های فروشگاهی
 4. ربات های ادمین گروه و کانال
 5. و …

این ربات ها حاوی دستوراتی هستند که بتوانند نیاز شما را در کوتاه ترین زمان رفع کنند.

ساخت ربات تلگرام به چه شکل است ‎

ساخت ربات تلگرام نیازمند دانش برنامه نویسی و شناسایی روش های ارتباط با سرور های تلگرام می باشد، تلگرام نیز هر روزه با ایجاد روش های جدید باعث رشد این ربات ها می شود که به روز بودن، شناسایی و استفاده از این روش ها بهترین راه برای پیشرفت کسب و کار به حساب می آید، اما اینکه ما چه کمکی میتوانیم به شما بکنیم خود بحثی جدا به حساب می آید.

در هلدینگ لوکس ما با بهره مندی از بهترین تیم های برنامه نویسی قصد داریم تا سود کسب کار شما را با موشک به سمت بالاترین نقاط ممکن پرتاپ کنیم، از جمله خدماتی که ما می توانیم با بهترین قیمت ممکن در هلدینگ لوکس به شما ارائه دهیم می توان به طراحی لوگو، ساخت تیزر، طراحی وب سایت و همچنین ساخت ربات تلگرام با ادمین قدرتمند اشاره نمود.

 ساخت ربات تلگرام در بازار برتر

ساخت ربات تلگرام با ادمین قدرتمند

اگر شما جزو یکی از دسته های زیر هستید قطعا به یک ربات تلگرام نیاز دارید:

 • محصول و یا خدماتی رو به فروش می رسونید ( مجازی و غیر مجازی )
 • مدیریت یک کانال یا گروه بزرگ رو در اختیار دارید
 • نیاز به جذب مخاطب برای معرفی خودتون دارید
 • قصد را اندازی ایده های بسیار جدید و متفاوت را در بستر تلگرام دارید
 • یا هر نوع کارکردی که حس میکنید تلگرام می تواند باعث رشدش شود

در کل بهتر است تا حداقل یکبار هم که شده با متخصصین ما در تماس باشید تا بیشتر شما را راهنمایی نموده و در این مسیر به رشد شما کمک کنند، ما می توانیم ساخت ربات تلگرام را برای بخش های مختلفی که حتی به نظر سخت می رسد نیز اجرا کنیم، با ربات تلگرام حسابداری کوچکی راه بیندازیم، فروشگاه شما را طراحی کنیم، ربات موزیک یاب بسازیم ، ربات های چت ناشناس را به شما ارائه دهیم و هزاران پروژه دیگر را اجرایی نماییم.

ما در هلدینگ لوکس علاوه بر ساخت ربات های تلگرام، روند راه اندازی و درست اجرا شدن محصول را به همراه تهیه سرور مناسب به طور کامل با رضایت شخص مشتری بر عهده خواهیم گرفت تا کار شما مشتریان عزیز را بیش از پیش راحت نماییم.

ما این افتخار را داریم که تا امروز ربات هایی در دسته های زیر طراحی نموده ایم :

 1. ربات جزوه یاب
 2. ربات موزیک یاب
 3. ربات فیلم یاب
 4. ربات های ثبت و مشاهده آگهی
 5. ربات های کاریاب و کارجو
 6. طراحی بات های مخصوص انجام امور حسابداری
 7. ربات چت هم صحبت تلگرام
 8. فروشگاه های محصولات دانلودی
 9. ربات های ادمین کانال و گروه ها

و همچنین آماده به کار هستیم تا ایده های شما را برایتان به واقعیت تبدیل کنیم و با ساخت سیستم های پر سرعت کار شما را آسان تر نماییم.