شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شرایط طراحی وب سایت :
1- لازم به ذکر می باشد جهت ویرایش رنگ، گرافیک و در مجموع ویرایش در طراحی قالب اصلی سایت، در صورت امکان از طریق کد نویسی و یا تعویض قالب هزینه آن بصورت جداگانه محاسبه می گردد.
2- لازم به ذکر می باشد کلیه مدیریت سایت اعم از درج مطالب، تصاویر، ویدیو ها، ترجمه مطالب مختلف سایت و …، به عهده کارفرما خواهد بود، و با توجه به پلن انتخاب شده فقط چند مورد که توسط کارفرما بصورت تصویر آماده ( بدون نیاز به طراحی و تغییر اندازه ) و مطالب آماده ( بدون نیاز به تایپ ) ارائه می گردد به عنوان نـمونه توسط مجموعه بازار برتر امکان پذیر می باشد و در صورت تـمایل جهت اجرای این عـملـیات تـوسـط این مجموعه، هزینه آن بصورت جداگانه محاسبه می گردد.
3- در صورت تـمایل کارفرما جهت تبلیغات و معرفی وب سایت به مشتریان داخلی و خارجی و تجهیز مجموعه محترم به شبکه های رسانه ای اجتماعی : تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی و تبلیغات مجاز و نیز تبلیغات سایت در پایگاه های خـبری مختلف، ارسـال ایمیل های گـرافیکی و … هـزینه آن بصورت جـداگانه مـحاسـبه می گردد.
4- مجموعه بازار برتر با توجه به پلن انتخاب شده طراحی سایت جهت تسریع کارفرما در ویرایش و ایجاد بخش های مختلف سایت برای هر بخش بصورت جداگانه ویدیو های آموزشی اختصاصی تقدیم می نـماید .
5- در صورت تمایل کارفرما طراحی سایت بر روی هاست و یک دامنه با نامی متفاوت که در اختیار مجموعه هلدینگ لوکس می باشد جهت تست و مشاهده سایت طراحی می گردد و پس از تایید نهایی، وب سایت مذکور به هاست و دامنه کارفرما منتقل می گردد.
6- به استحضار می رساند در جایگاه فوتر وب سایت، نام و لینک وب سایت مجموعه طراح ( بازار برتر ) به عنوان امضاء سایت درج خواهد شد. ( توجه فرمایید هرگونه ویرایش در این بخش از سمت کارفرما باعث بروز مشکل در نمایش سایت خواهد شد )
7- لازم به ذکر می باشد تـمامی کلمات مربوط به سایت تا قبل از مشخص نشدن کلمات کلیدی جهت نـمایش در گوگل و برآورد هزینه جداگانه آن، در بخش نتایج جستجوی گوگل نـمایش داده نخواهد شد. ( نمایش برخی از کلمات مانند نام خود سایت یا مجموعه محترم، بر اساس اتفاق و یا فقدان رقیب با آن نام خواهد بود )