شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

بازار برتر چیست و چه اهدافی دارد

بازار برتر

امروز قرار است تا در این مقاله به بررسی کلی و دقیق درمورد بازار برتر بپردازیم و آن را در بخش های زیر مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم، در کل هدف از این مطلب فهمیدن این موضوع است که چرا باید از این مجموعه خدمات دریافت نماییم و دریافت خدمات از این مجموعه چه فوایدی را برای ما در بر دارد.

 1. خدمات بازار برتر در یک نگاه
 2. قیمت خدمات ارائه شده و مقایسه آن با قیمت های معمول
 3. قیمت محصولات (افزونه های وردپرس) اورجینال و مقایسه با قیمت های معمول
 4. بدون کد لایسنس بودن محصولات (افزونه های وردپرس)
 5. تخفیف های بزرگ مجموعه

در مجموع اگر بخواهبم کل بخش های این مجموعه را برای شما به صورت ریز به ریز بازگو نماییم نیاز به نگارش مقاله ای بسیار بلند و طولانی می باشد و در آن صورت متن کسل کننده خواهد بود، در نتیجه ما در این مطلب سعی خود را بر این امر گذاشته ایم تا به شکلی خلاصه و در عین حال غنی خود را به شما معرفی نماییم.

خدمات ما:

بازار برتر در نظر دارد تا با ارائه دادن خدمات بسیار زیادی که برای نسل جدید کاربرد و اهمیت بسیاری دارد، علاوه بر رشد و افزایش سود بازار کار به پایین آوردن نرخ این چنین خدمات بپردازد و تا حجم زیادی هزینه استفاده از این خدمات را کاهش دهد.
در یک نگاه اجمالی می توان خدمات فعال بازار برتر را در بخش های زیر دسته بندی نمود.

 • طراحی سایت
 • فروش افزونه های اورجینال فارسی سازی شده
 • ارائه خدمات سئو و پشتیبانی وب سایت
 • طراحی انواع لوگو ساده و حرفه ای
 • ساخت و طراحی ربات های تلگرامی
 • ارائه خدمات چاپ تراکت، کارت ویزیت، سر رسید و…
 • ساخت تیزر های تبلیغاتی از کسب و کار ها
 • ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ در سطح های مختلف
 • طراحی بنر، کارت ویزیت، تراکت و …

 

خدمات بازار برتر

اما این تمام خدمات مجموعه بزرگ ما نمی باشد.
مجموعه ما قصد دارد تا در مدت زمان بسیار کوتاهی خدمات دیگری را به این لیست افزوده و در آن ها نیز خود را به عنوان بهترین برند معرفی نماید.

تمامی این خدمات دارای تعرفه های ثابت برای کارهای از پیش تعیین شده و همچنین تعرفه های متغیر برای سفارشات اختصاصی شما می باشد، اما نکته مهم تر این است که بازار برتر تمامی سعی خود را بر این امر گذاشته است که بهترین افراد را برای هر بخش از خدمات مجموعه گرد آوری کرده و قیمت خود را تا بیشترین حد ممکن کاهش داده است تا شما عزیزان علاوه بر قیمت از کیفیت خدمات نیز رضایت کافی را داشته باشید.

برای ساخت این تیم قدرتمند تلاش های شبانه روزی صورت گرفت و پس از انجام مصاحبه های بسیار و برگزاری جلسات مکرر توانستیم همزمان کارشناسانی مسئولیت پذیر، وقت شناس، خوش برخورد و همچنین دلسوز را گرد هم آوریم و آن ها را برای خدمت گذاری به مردم عزیزمان به صف کنیم.

قیمت خدمات ارائه شده توسط بازار برتر

تعرفه های قرار داده شده در هر یک از بخش های مختلف، از نرخ های متفاوتی بهره مند می باشد که این قیمت ها با توجه به متغیر بودن نوع خدمات متفاوت است. به بیان ساده تر و با ذکر یک مثال می توان موضوع را به این شکل بیان نمود که اگر شما قصد طراحی یک وب سایت را داشته باشید در وب سایت ما با قیمت های مختلفی رو به رو خواهید شد که با کمی دقت می توایند این موضوع را درک کنید که هر کدام از پلن ها برای ارائه خدماتی محدود و در خور قیمت تعیین شده طراحی شده اند.

در کل علاوه بر وجود قیمت های متفاوت در هر بخش می توان این موضوع را نیز ذکر کرد که این تعرفه ها در تمام بازار به عنوان بهترین تعرفه های شناخته می شود و قیمتی به مراتب پایین تر از نرخ سایر شرکت ها دارد، اما این موضوع بدان معنی نیست که برای خدمات مختلف ما قیمت پایین تری را یافت نخواهید کرد بلکه این نکته بر موضوع کیفیت بسیار بالا در کنار قیمت به مراتب پایین دلالت دارد.

تخفیف های بزرگ

در بازار برتر قرار است تا به هر بهانه ای به شما همراهان گرامی تخفیفات و جوایز زیادی را اهدا نماییم، این تخفیفات ممکن است از طریق دوستان و همراهان همیشگی ما به دست شما برسد و یا اینکه خود شما توانسته باشید آن را با استفاده از راه های زیادی که ما برای شما قرار داده ایم کسب نمایید.
تمامی این کار ها و خدمات فقط و فقط برای به دست آوردن اهداف زیر می باشد:

 1. کسب رضایت مشتری و همکاران بازار برتر
 2. ثابت نگه داشتن نرخ استفاده از برخی خدمات
 3. عرضه خدمات در دسترس با بهترین قیمت و کیفیت
 4. اشتغال زایی در زمینه های مختلف کسب و کار
 5. ایجاد روش های کسب درآمد برای مردم عزیز کشورمان
 6. گسترش علم و تکنولوژی روز دنیا در کشور و ثابت کردن قدرت ایران به جهان

اما بدون کمک شما همراهان و مشتریان گرامی رسیدن به هیچ کدام یک از این اهداف قابل باور نمی باشد و فقط با همت جمعی، تلاش و ارسال انتقاد و نظرات است که مجموعه ای قدرت رشد و نمو پیدا کرده و می تواند به همه ی افراد سود برساند.

کسب درآمد و اشتغال زایی

کسب درآمد و اشتغال زایی در بازار برتر

این مجموعه برای تعداد افراد بسیار زیادی اشتغال زایی کرده است که می توان آن را در قالب لیست بلند و بالایی ذکر کرد، اما ما در این بخش به مهم ترین بخش های ایجاد شغل این مجموعه و یا به عبارتی بهترین فرصت های شغلی موجود در این هلدینگ اشاره خواهیم کرد.

 • کسب درآمد از طریق همکاری مستقیم و ارائه خدمات جدید در مجموعه
 • کسب درآمد از طریق بازاریابی حضوری و غیر حضوری در دپارتمان های مختلف
 • به کار گیری نیروهای جوان و متخصص حتی بدون داشتن مدرک تحصیلی عالی
 • ایجاد روش های مدرن کسب درآمد

به عبارتی این ۴ مورد را می توان اساسی ترین منابع ایجاد درآمد و اشتغال زایی بازار برتر به شمار آورد، این امر با توجه به وضع نابسامان اقتصاد کشور کاری بسیار بزرگ و هدفمند به حساب می آید و پروژه هلدینگ لوکس نه تنها پایان یک راه اقتصادی نیست بلکه دروازه امیدی برای اجرای پروژه های بعدی این مجموعه می باشد تا ما با انجام این امور بتوانیم همزمان با کسب درآمد ایجاد اشتغال و پایین آوردن قیمت در برخی بخش ها را به دست بگیریم.